Çalışma Masaları

Ahşap çalışma masaları , ahşap çalışma masası modelleri , antik çalışma masası , doğal ahşap antik mobilya , doğal ahşap mobilya modelleri , ahşap ürünler

 

Çalışma Masası Modelleri

Çalışma masası çeşitleri, ev ve ofis ortamına göre farklı şekilde tasarlanmaktadır. Çünkü iş yeri çalışma masaları, ofislerin kullanımına uygun olarak tasarlanmaktadır. Çalışma masaları modelleri hakkında bilgi verirken önce kişisel olan çalışma masalarını tanıtmak istiyoruz.

Ev tipi çalışma masaları ofis ortamının dışında daha özel bir alanda kullanılmaktadır. Evinin bir odasını çalışma odası olarak düzenleyen kişiler kendilerine ait, daha yumuşak ve hoş çizgilere sahip çalışma masası kullanmak isteyeceklerdir. Bayanlar lake çalışma masası tercih ederken, erkekler ahşap çalışma masası istemektedirler. Bu ayırımı nasıl yaptığımızı da belirtmek gerekir. Lake çalışma masaları daha estetik bir görünüm yaratmaktadır. Hele ki bu tasarım İtalyan stili çalışma masası ise daha güzel görünmektedir. Masif çalışma masaları ise biraz daha ciddi bir ortam yaratmaktadır.

http://www.kutukahsapmobilya.com/
Evlerde kullanılan çalışma masaları ister çalışma odasında kullanılsın isterse evin farklı bir alanında kullanılacak olsun, daha yumuşak çizgilere sahip olacaktır. Evler, kişilerin özel yaşam alanları olduğu için, burada kullanılacak olan çalışma masaları da kişisel izler taşıyacaktır.

Çalışma masalarının büyüklüğü ve işlevselliği de, masayı kullanacak kişiden kişiye farklı özellikler gösterecektir. Masanın üst kısmında küçük küçük raflar konumlandırılabilirken, düz bir masa da tercih edilebilir. Bazı çalışma masaları, makyaj masasını andıracak kadar hoş ve güzel bir tasarımı da rahatlıkla taşıyabilecektir. Ufak çalışma masaları daha ziyade hanımları tarafından istenen bir modeldir. Makyaj masaları kadar hoş dokunuşlar taşıyan çalışma masaları kadınların iç dünyasına hitap edecek çizgilerle bezenmiştir.

http://www.ahsapmobilya.name.tr/

Tek kişilik çalışma masaları bu sebeple kişiye özgü özellikler taşıyacaktır. Kişilerin mobilya konusundaki zevki çalışma masalarında kendini gösterir. Standart üretim çalışma masaları, ofis ortamının soğuk ve ciddi havasını yansıttığından evlerde pek tercih edilmez. Kişiye özel mobilya üretimi yapan Crop Mobilya, kişilerin yaşam alanlarında kendi zevklerini yansıtacak çizgiler taşıyan mobilyalar üretmeyi prensip edinmiştir. Böylece mobilya yani çalışma masası kimin tarafından kullanılacaksa onun beğenisine göre tasarlanıp üretilir. Özel tasarım çalışma masaları ister bir kadın, ister bir genç, isterse evinde çalışan bir erkek için olsun yine de güzel ve özel olmalıdır. Modoko masif ahşap çalışma masaları , makam odaları için ahşap çalışma masaları , klasik patron çalışma masası..

 

× 7/ 24 Whatsapp